Головна мета Sea see you - радувати дівчат красивою білизною, не забуваючи про якість і зручність. Саме тому нашим клієнткам не доводиться обирати між комфортом і жіночністю. Ми створюємо модну трикотажну білизну з сексуальними вставками, розвіюючи міф про те, що зручна білизна виглядає як «бабусина».

Ми знаємо, що одна із складнощів при виборі білизни: знайти щось гарне, але при цьому не на один раз. Можна гуляти з магазину в магазин цілий день, втомитися, почати злитися, але при цьому нічого гідного не знайти.

Ця проблема була і в нас поки ми не створили свою білизну — так більшість ідей і виникає. Ти не можеш знайти те, що тобі потрібне і створюєш це сам.

Все почалось у 2016 році з першої колекції трусиків. Згодом ми додали до асортименту також бра, боді та піжами. Асортимент розширявся, виробництво збільшувалось і наша команда росла.

За ці роки ми встигли прийняти участь у багатьох виставках по всій Україні, відкрити два оффлайн-магазини в Києві, співпрацювати з найкращими мультибрендовими магазинами, познайомитись вживу з сотнями з вас, нашими клієнтами, та ощасливити тисячі дівчат якісною білизною та купальниками по всьому світу.

Нескінченно вдячні вам за довіру. Дякуємо, що обираєте Sea see you.

Із любов'ю від нас до тебе.